WhatsApp
+905346312177
Menu
Your Cart

Lazarus Vintage E-Liquid - Nefertiti

Lazarus Vintage E-Liquid - Nefertiti
YENİ
Lazarus Vintage E-Liquid - Nefertiti
160,00TL
  • Stok: Stokta Mevcut
  • Marka: Lazarus Vintage E-Liquid - Nefertiti

Lazarus Vintage, Krallar Vadisi - Yaşam İksiri - Nefertiti

Doğal, organik özler ve inanılmaz karıştırma becerilerini kullanarak, Lazarus Vintage bir prim e-sıvı şirket olmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlamıştır. Seçici vapers gerçek kalite tanımak, ve Lazarus Vintage Nefertiti e-sıvı hayal kırıklığına uğratmaz. Eğer ciddi tüm gün vape potansiyeline sahip bir sarhoş edici lezzet için bir arayış içinde iseniz, Nefertiti tahtında eğilin.

Zengin ve Rahatlatıcı Bir Karışım

Nefertiti tost badem ve vanilya zarif bir karışımıdır, sağlam sabah kahveveya yaşlı viski için mükemmel bir eşleştirme yapma. Bu lezzet muhteşem bir vanilya krema esinlenen inhale vardır, ve sonra aynı anda ısıtır bir fındık nefes, heyecan, ve ruhu yatıştırır. Bir dengeleme zenginliği ile rafine, bastırılmış karışımı tercih edenler Lazarus Vintage Nefertiti aşık olacak.

Şişede Telif

Bu karışım Lazarus Vintage'S "Valley of the Kings" hattının bir parçasıdır, hangi kaçırılmaması gereken bazı fevkalade harika tatlar özellikleri. Bu muhteşem bir konuşma parçası için yapar 30 mL balmumu mühürlü şişe geliyor. Tercihinize bağlı olarak, 3mg, 6mg, 12mg ve 18mg nikotin içeriği arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm Lazarus Vintage e-suları arasında 5 ve 20 yüzde PG, lezzet ve nikotin konsantrasyonuna bağlı olarak. Lazarus Vintage Nefertiti e-sıvı başarıyla bulut üfleyiciler tarafından kullanılabilir, lezzet uzmanları, ve gündelik vapers hem.

Kaliteli Vape Ürünleri için EVC'ye Güvenin

EVC'de, vaping topluluğunun bir parçası olmaktan gur

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: , lazarus , vintage , likit , premium , fındık , badem , vanilya