WhatsApp
+905309621567
Menu
Your Cart

Pod Mod System

Geleneksel atomizerli elektronik sigaralar ve ultra portatif POD sistemi arasındaki temel fark, POD sistemlerinin, ihtiyacınız olan her şeyi ufaltıp coil değişimi yerine pod değişimi yapılması. Coil değişimi bazen biraz zahmetli olabiliyor yada büyük elektronik sigaralarda özellikle yaz aylarında taşımak biraz zor olabilyor. Pod sistem esigaralarda ise taşımak oldukça kolay, coil değişimi yerine pod değişimide temiz ve zahmetsiz.

Pod mod elektronik sigara modellerinin en büyük avantajı kolay taşınabilir ve kullanılabilir olmasıdır. Çalışma şekli olarak geleneksel ateşleme butonlu modellerde voltaj ayarı olan modellerde mevcuttur. Aynı zamanda pod mod elektronik sigaralarda 

Pod sistem elektronik sigara modellerinde coil değişimi yapılabilen ekonomik modeller olduğu gibi juul pod sistemlerde ise podlar likitli olarak gelir en kolay kullanımır sağlar. Juul pod sistemlerde kartuş değişimi ile likit değişimide yapılmış olur bu şekilde farklı bir tat denemeside kolayca yapılabilir. 

Bildiğiniz üzere geleneksel elektronik sigara modellerinde watt volt gibi ayarlamalar yapılabilmektedir pod sistemlerde ise bu tarz bir ayar gerekmemektedir. farklı cihazlarda voltaj ayarlarıda yapılabilir. Bazı pod mod sitemlerde ise herhangi bir tuş bulunmaz ve hava akış ssistemi ile çalışır, yani cihaz sadece çekim esnasında otomatik olarak devreye girer ve çekim bitince otomatik bekleme konumuna geçer. Tüm pod mod esigara modellerini bilgisayar powerbank gibi 1 Amper çıkışlı cihazlardan şarj edebilirsiniz.

Pod sistemlerde kullanılan likit türleri Salt Likit Modelleridir.   Salt likitler 50vg 50pg kombinasyonundadır bu şekilde pod sistemlerde kullanılan coil sistemleri ufak olduğu için yüksek pg ile hem daha fazla akışkanlık sağlandığı için ufak coillerde çabuk nemlenme olanağı sunar ayrıca boğaz vurumuda hissedilmektedir. 


Pod Sistemlerde Salt Likit için Tıklayınız.

Marka: aspirepod
Aspire Spryte AIO Kit Pod Mod Elektronik SigaraAspire Spryte AIO Ultra Portatif Pod Kiti, Breeze 2'nin sansasyonel takibi olup, 650mAh şarj edilebilir pil, 3.5mL maksimum kapasite ve BVC Bobin Sistemi ile aerodinamik ve uzatılmış bir sistem sunar. Aspire tasarımlarının ergonomik yapısını koruyan Spr..
200,00TL
Marka: Pod Smok
Smok Nord Kit Elektronik SigaraSmok Nord Kit, 1100mAh dahili batarya sahip Smok markasının en gelişmiş ve güncel POD sistem elektronik sigara başlangıç seti NORD Kit 3ml likit kapasitesine sahiptir. POD MOD ile kullanılan POD kartuş içerisinde yer alan bobin sarım çeşitleri hem mesh hemde seramik co..
219,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)