WhatsApp
+905346312177
Menu
Your Cart

Premium Likitler

Premium Likitler

Premium likitler, standart elektronik sigara likitlerinden daha farklı özelliklere sahiptirler. Bazı Premium likitler nikotinsiz likit özelliği de taşır. Yani sadece likit aromasından oluşurlar. Premium likitlerin VG oranları diğer likitlere göre daha yüksektir. Bu bakımdan elektronik sigara içimlerinin daha kolay hale gelmesini sağlar. Ayrıca elektronik nargilelerde Premium likit kullanıldığı zaman daha yoğun bir buhar ve aroma salınımı olmaktadır.

En iyi Premium likitler içeriğinde ortalama % 80 oranında VG barındırmaktadırlar. Yani bir likitin içinde ortalama% 80 oranında vejeteryangliserol bulunmaktadır. Bu, kullanılan likit içeriğinin büyük bir kısmının bitkisel özlerden oluştuğunu göstermektedir. Bitkisel özün çok yoğunluklu kullanılması, çıkarılan buharın kişinin boğazını en az seviyede etkilemesini ve de aroma tadının diğer likit türlerine göre daha yoğun hissedilmesini sağlar. Premium likit markaları da ürünlerinde birbirinden farklı aroma tadını sunarak, elektronik sigara kullanıcıların hoşlarına giden farklı tatları daha yoğun ve kalıcı hissetmelerini sağlar.

Premium Likitlerin Özellikleri Hakkında

Premium likit markaları PG ve VG oranlarını % 30’a % 70 olarak ayarlayarak elektronik sigara kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Nikotin oranları da isteğe göre ayarlanmaktadır. Elektronik sigara kullanırken hiçbir şekilde nikotin tüketmek istemeyen kişiler, markaların sunduğu nikotinsiz likitürünlerini de tercih edebilirler. En iyi Premium likitler, kullanımı esnasında içe çekim yapılırken gırtlağın en az seviyede tahriş olmasını sağlar. Bu da Premium likitlerin sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi olmaktadır.

En yüksek oranda VG’nin bulunduğu Premium likitler, bitki özlerinden elde edilmektedir. Bu da buhar çıkışının daha yoğun olmasını, bununla birlikte içimin de çok daha kolay ve kaliteli hale gelmesini sağlar. Normal likitlerden tek farkı VG oranının daha yüksek olmasıdır.

Marka: Lotus
Bisco 60MLSütlü Petibör BisküviLOTUS LİKİT İÇERİĞİNUDENİCOTİNE BASEThe Parfumer’s ApprenticeCAPELLA LORANNS OİLÜretim yeri :AMERİKA- İNGİLTEREŞİŞELEME VE ETİKET:TÜRKİYE..
80,00TL
Lotus Ice Grape 60ML
2-3 gün içinde
Marka: Lotus
İCE GRAPEBUZ SERİNLİGİNDE KARA ÜZÜM SUYU LOTUS LİKİT İÇERİĞİNUDENİCOTİNE BASEThe Parfumer’s ApprenticeCAPELLA LORANNS OİLÜretim yeri :AMERİKA- İNGİLTEREŞİŞELEME VE ETİKET:TÜRKİYE..
80,00TL
Lotus Peanut Dream 60ML
2-3 gün içinde
Marka: Lotus
PEANUT DREAMKAVRULMUŞ FISTIK , VANİLYA VE MUHALLEBİLOTUS LİKİT İÇERİĞİNUDENİCOTİNE BASEThe Parfumer’s ApprenticeCAPELLA LORANNS OİLÜretim yeri :AMERİKA- İNGİLTEREŞİŞELEME VE ETİKET:TÜRKİYE..
75,00TL
Marka: Lotus
RİCE PUDDİNGMARSHMALLOW ,PİRİNÇ PATLAĞI VE MUHALLEBİLOTUS LİKİT İÇERİĞİNUDENİCOTİNE BASEThe Parfumer’s ApprenticeCAPELLA LORANNS OİLÜretim yeri :AMERİKA- İNGİLTEREŞİŞELEME VE ETİKET:TÜRKİYE..
80,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)