WhatsApp
+905346312177
Menu
Your Cart

FRESH PRESSED E-LIQUID

Marka: FRESH PRESSED E-LIQUID Fruit Finale 60ml Nic Salt Juice
Fresh Pressed Fruit Finale Hakkında 60ml Nic Tuz SuyuTaze Sıkılmış Meyve Finali, meyve buharlarında son sözdür. Fruit Finale, gerçek anlamda benzersiz bir karışım için doğrudan Amazon'dan gelen gevrek elma, sulu armut ve karışık orman meyvelerini harmanlamaktadır. Hepsinden öte, Fruit Fina..
140,00TL
Marka: FRESH PRESSED E-LIQUID Honeycomb Berry 60ml Nic Salt Juice
Fresh Pressed Honeycomb Berry 60ml Nic Salt Juice HakkındaFresh Pressed Honeycomb Berry, tatlı, sulu ve tamamen karşı konulamaz eşsiz bir karışımdır. Bir limonata sıçraması, bir avuç Hawaii meyvesi ve bir miktar tatlı bal peteği, tüm gün lezzetli meyveli bir vape yapar. Başka hiçbir şeye b..
140,00TL
Marka: FRESH PRESSED E-LIQUID Lava Luau 60ml Nic Salt Juice
Taze Sıkılmış Lava Luau 60ml Nic Tuz Suyu HakkındaLava Luau by Fresh Pressed ile koltuğunuzun rahatlığından Hawaii tatili yapın. Karpuz, kivi, karışık meyveler ve buzdan oluşan ferahlatıcı bir kokteyl olan Lava Luau, hava nasıl olursa olsun sizi serinletmek için harmanlanmıştır. Fresh Pres..
140,00TL
Marka: FRESH PRESSED E-LIQUID Sugar Tantrum 60ml Nic Salt Juice
Taze Sıkıştırılmış Şeker Tantrum Hakkında 60ml Nic Tuz SuyuTatlı cennetine hoş geldiniz: Taze Sıkıştırılmış Şeker Tantrum, bırakmak istemeyeceğiniz çırpılmış muhallebi, vanilya fasulyesi ve cevizlerin tatlı ve kremsi bir karışımıdır. Bugün kendinize bir şişe Şeker Öfkesi ikram edin - bunu hak e..
140,00TL
Marka: FRESH PRESSED SALTS - PRESSED PİNK MELON
Belki de hiçbir meyve daha fazla sıkıştırılmamıştır. Taze şeftali, karpuz ve tatlı öz karışımımızın tadını çıkarın. Damak tadınızı asla terk edilmeyecek bir adaya tatile götürecek bir vape.% 60 VG..
140,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)