WhatsApp
+905346312177
Menu
Your Cart

HEMLOCK PREMİUM

Marka: Hemlock Vapor Peach Sunrise Likit 60ml
Hemlock Vapor Peach Sunrise likit şeftalili buzlu cay lezzetini alacağınız enfes bir likittir. Fresh tatları sevenler için mükemmel bir seçim olan Hemlock Vapor Peach Sunrise sizlere koşulsuz buharın kapılarını açıyor. Elektronik sigara kullanıcıları tarafından çok beğenilen likit ile sizlerde keyif..
130,00TL
Marka: Hemlock Vapor Rainbow Milk Likit 60ml
Hemlock Vapor Rainbow Milk Likit meyveli renkli çakıl taşı ve süt karışımı bir likittir. Günlük yaşamlarında süt sevenler için özel olarak üretilmiş olan bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Hemlock markası kullanıcıların iyi yorumları ile birlikte kendini geliştiren en iyi likit firmalarından biridir.He..
130,00TL
Marka: Hemlock Vapor Rainbow Sugar Likit 60ml
Hemlock vapor rainbow sugar likit sulu, şekerli tatlı ve ekşi meyveli şeker aromasına sahip likit sevenler için mükemmel bir seçenektir. Elektronik sigara likit aromasını gök kuşağı şekerleri ile kullanıcının beğenisine sunuyor. Muhteşem lezzet aroması olarak taze meyve, baskın tatlı turunçgil ve da..
130,00TL
Marka: Malted Strawberry eLiquid by Hemlock Vapor Co 60ml
Malted Strawberry eLiquid by Hemlock Vapor Co 60mlHemlock Vapor Malted Strawberry e-Liquid, oldukça tatmin edici bir maltlı çilekli milkshake'dir . Bu lezzetin kremalılığı lüksten başka bir şey değil. Parlak çilek tadı, yoğun zenginliğin içinden geçer. Bu suyu çekmek, arkada..
130,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)