WhatsApp
+905309621567
Menu
Your Cart

LAZARUS VINTAGE

Marka: KASELK
Fas'ın taze Akdeniz meyveleri ile çevrelenmiş, serinletici bir limon esintili iksir. Bunun, bir ada kaçamağında bir palmiye ağacının altında buz patlamasının tadını çıkarıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağladığı biliniyor...
160,00TL
Marka: Lazarus Vintage E-Liquid - Nefertiti
Lazarus Vintage, Krallar Vadisi - Yaşam İksiri - NefertitiDoğal, organik özler ve inanılmaz karıştırma becerilerini kullanarak, Lazarus Vintage bir prim e-sıvı şirket olmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlamıştır. Seçici vapers gerçek kalite tanımak, ve Lazarus Vintage Nefertiti e-sıvı hayal kır..
160,00TL
Marka: Lazarus Vintage E-Liquid - Trinity Reserve
Belki de en inanılmaz harikalardan biri olan Trinity, kavrulmuş kuru yemişler ile ipeksi pürüzsüz burbon karışımının şampiyon lezzeti. Bu büyüleyici lezzetin kreması, Lazarus Reserve’in kurucuları arasında hızlı bir şekilde favori haline geldi ve çekici aroması , tüm tatları ile sizi eşit derecede c..
160,00TL
Marka: Lazarus Vintage Utopia VAPE
Lazarus vintage’den harika bir tat daha. sevdiğimiz kremalize Brendi kreması bu şişenin içerisinde . Bu eşsiz tat-ı kaçırmanızı istemeyiz..
160,00TL
Marka: LIGHTHOUSE
Bir miktar sıcak elmalı turta ile Light house, baharat dünyasında bir tatlılık işaretidir. Dünyanın en seçkin tatlılarıyla damlayan enfes bir yemek salonu hayal edin, şimdi onu bir Lazarus şişesine sıkıştırın ve eve götürün. Bir Sir James favorisi olan hafif ev, her zaman yolunuzu aydınlatacaktır...
160,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)