WhatsApp
+905309621567
Menu
Your Cart

Twelve Monkeys

Marka: Saimiri - Twelve Monkeys Origins
Tribe12M ormanlarının derinliklerinden özel bir hazine. Etli, olgun çilekler hafifçe hindistancevizi kremasına hafifçe daldırılır..
110,00TL
Marka: Twelve Monkeys Matata
Matata Kanzi'yi yetiştirdi ve lezzetli meyveli vapalar hakkında bir iki şey biliyor. Teneffüs üzerinde büyük, cesur üzüm , ardından pürüzsüz, olgun bir elma nefes verir. Bu parlak ve etli karışım, her gün, her gün damak tadınızı uyandıracak...
110,00TL
Marka: TWELVE MONKEYS ORIGINS GATTAGO
Gattago, iki popüler üzüm çeşidimize bir övgüdür; Galago ve Matata! Lezzetli beyaz üzümlerin ana notalarına sahip olan bu geleneksel ve ustaca harmanlanmış geleneksel üzüm aroması kesinlikle Tribe12M'nin yeni favorilerinden biridir!..
110,00TL
Marka: Twelve Monkeys Tropika E-Likit 60ml
Güneydeki ilkel kuzenlerinden esinlenen Twelve Monkeys, egzotik tropik meyvelerin mükemmel bir dengesini özenle bir araya getirerek, insan tarafından bilinen en damak zevkli meyve suyu karışımlarından birini elde etti. Tropikal meyvelerin bu hoş, ama baskın olmayan karışımı, hayalperest, plaj tatil ..
110,00TL
Marka: Twelve Monkeys Vapor - Hakuna (60ML)
Tanıtımı Hakuna, sulu ve nefis bir seçkisi elma Tribe12M ormanın kutsal dalları düz seçilmiş. Fuji ve Granny Smith elmaları , hafif kızılcık kaplamalı bu ferahlatıcı dengeli karışımı oluşturmak için mükemmel bir uyum içinde çalışır . Olgun elm..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)