WhatsApp
+905309621567
Menu
Your Cart

Premium Salt Likitler

Nikotin Tuzu (Salt Nikotin), doğal olarak yaprak tütününde oluşan bir nikotin türüdür ve genellikle çoğu e-likit içerisinde bulunan geleneksel serbest baz nikotin tuzuna karşı daha stabil bir nikotin formu olarak kabul edilir. Nikotin Tuzunun düzgün şekilde buharlaşması için daha yüksek bir sıcaklık gerektirir ve iyonlar vücudunuzdaki nikotin alıcılarına kolayca seyahat etmez. Başka bir deyişle, Nikotin Tuzları vücudunuza nikotin iletmenin en etkili yolu değildir… öyleyse neden kullanmalısınız?

Nikotin Tuzu, JUUL adında bir cihazın piyasaya sürülmesiyle popülerliğini arttırdı ve bu cihaz sektörde bir temel haline geldiğinde, insanlar gittikçe daha iyi seçenekler istedi. Şimdi Nikotin Tuzları hazırdır ve popülerliği daha da artmaktadır.

Geleneksel freebase nikotinlerine baktığınızda, çoğu insan 18 mg'ın üzerinde bir şey seçmezdi, çünkü vuruş çok fazla zor olurdu geleneksel nikotinlerde yüksek miktarlar boğaz yanması öksürük gibi durumlara yol açabilir. Bununla birlikte, Nikotin Tuzları (Salt Likitlerde bulunan Salt Nikotin) ile, 3mg freebase nikotinine vape uygulayan çoğu kişi, 25mg-50mg Nikotin Tuzları ve Nikotin Tuzları, yanıcı bir sigaranın içilmesi hissini taklit etmeye yardımcı olur.

Marka: Salt Halo
Halo Tribeca Salt Likit ile vanilya ve karamel karışımının pürüzsüz tütün aromasıyla birleşimini keşfedin. Yüksek kalitede aroma kalitesindeki lezzetlerin buluştuğu bu salt likit, ezber bozacak tadı ile sizin için vazgeçilmez olacaktır. Halo Tribeca Salt Likit ile tatlı ve aynı zamanda kaliteli bir ..
150,00TL
Marka: Salt RipeVapes
Önünde tatlı ve seksi vanilya, ince tütün tadımı ve bir parça kızarmış badem çeşidi ile zengin bir bitiş. ..
160,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)