WhatsApp
+905309621567
Menu
Your Cart

LOADED SALT

Marka: Loaded Cran Apple Nicotine Salts
Loaded Cran Apple Salt Likit her nefeste, lezzetli yaban mersini aroması ağzınızın içini kaplayacak. Lezzet spektrumunun ferahlatıcı tarafına doğru dokunan kızılcık aroması, sizi lezzetli bir salt likit aromasına hazırlamak için elma suyunun yumuşak tonlarını da taşıyacaktır. Loaded Cran Apple ..
130,00TL
Marka: Loaded Glazed Donut Salt Likit 30ml
Loaded Glazed Donut, tatlı çörek aromasını sevenlerdensensiz bu likit tam size göre. Tatlı çörek lezzetinin size sunulduğu bu salt likit ile tüm gün tatlı çöreğin tadını damağınızda hissedecek vede kaliteli bir buhar deneyimi yaşayacaksınız...
130,00TL
Marka: Loaded Pink Nicotine Salts
Loaded Pink Nicotine Salts, şekerlemenin karşı konulamaz lezzetini pod mod cihazlarınıza taşıyor. Dalından taze kopartılmış tatlı ekşi çileklerin şekerleme ile harika birleşiminin kusursuz örneği olan Loaded Pink Nicotine Salts, salt likit tercihlerinizin üst sıralarında yer alacak. Pod mod cih..
130,00TL
Marka: Loaded Smores Salt Likit 30ml
Loaded Smores, gevrek bir Graham kraker üzerine sürülmüş çikolata ve kavrulmuş lokum aromasını damaklara ulaştıran muhteşem bir lezzettir. Graham krakerini çikolata tadıyla bütünleştiren bu enfes salt likit yepyeni bir lezzeti deneyimlemenizi ve buhar deneyiminize keyifli aroma lezzetini de ekl..
130,00TL
Marka: Loaded Strawberry Jelly Donut Salt Likit 30ml
Loaded Strawberry Jelly Donuts, çilekli tatlı çörek sevenlerdensensiz bu salt likit tam size göre. Tatlı çilekli çörek lezzetinin size sunulduğu bu salt likit ile tüm gün çilekli tatlı çöreğin tadını damağınızda hissedecek vede kaliteli bir buhar deneyimi yaşayacaksınız...
130,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)